Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT Prahakvalab.vscht.cz → Klíčové vybavení → Celoplošné pokrytí WiFi
iduzel: 10859
idvazba: 12786
šablona: stranka
čas: 19.2.2018 01:13:05
verze: 4219
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Celoplošné pokrytí WiFi

Charakteristické vlastnosti:

  • Celoplošné pokrytí Wifi je sjednocení drátové a bezdrátové infrastruktury, změna řízení přístupu k informačním zdrojům na základě identity uživatele a plná podpora přístupu z vlastních zařízení uživatelů (BYOD). Dobudováním stávající síťové infrastruktury bude umožněn všem uživatelům počítačové sítě VŠCHT Praha přístup s jakýmkoliv zařízením přes drátové nebo bezdrátové médium ke všem potřebným zdrojům s ohledem na všechny bezpečnostní aspekty takovéhoto záměru.
  • Projekt pokrytí Wifi zahrnuje nové přepínače v jádru sítě a datacentru, nové přístupové body WiFi sítě s podporou nejnovějšího standardu 802.11ac, rozšířující licence pro stávající RADIUS servery, licence pro řadiče bezdrátové sítě licence pro lokalizační nástroje. Pro připojení všech plánovaných přístupových bodů se počítá s rozšířením koncových přepínačů o nové modulární karty s podporou napájení po ethernetu.

 

Účel pořizovaného vybavení:

  • Implementací jednotné počítačové sítě řízené na základě identity uživatelů bude mít VŠCHT Praha vytvořeno bezpečné a uživatelsky přívětivé prostředí, ve kterém budou všichni uživatelé mít přístup ke svým informačním zdrojům odkudkoliv z jakéhokoliv zařízení. Jednotná počítačová síť vytvoří lepší podmínky k rozšíření možností virtualizace, streaming aplikací a e-learningu a k využití mobilních zařízení zaměstnanců k pracovním účelům.
Aktualizováno: 7.1.2016 16:56, Autor: Lenka Matějová

A BUDOVA A
B BUDOVA B
C BUDOVA C
VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi